Lastevanemate koosolek

Lauka PK lastevanemate koosolek toimub 4. oktoobril, algusega 18:00

Peale üldkoosolekut on klasside koosolekud

Merepäev 4. septembril

Ka sel aastal on meie esimene õppepäev mere ääres!
Esmaspäeval, 4. septembril ootame lisaks õpilastele ka vanemaid ja vanavanemaid meiega merepäevale. Kellaajad täpsustatakse homme, 1. septembril.

Jälle algab kõik, algab uuesti...

Lastekaitsepäev Viskoosas

Sel ajal kui 9. klass tegi eesti keele eksamit, lustisid ülejäänud õpilased Viskoosas
Õpetaja Katrini album
6
. klassi Kairi aga tegeles oma uurimistööga ja käis õpetaja Siretiga orhideeretkel

Tervitame lasteaia lõpetajaid

Eile 31. mail lõpetas Kõrgessaares Vigri majas lasteaia 10 toredat last. Täpselt pooled neist on sügisel alustamas kooliteed Laukal. Ootame Teid! (fotod: Elna Pähn)

Viktoriinivõitjate preemiareis

Täna oli siis viktoriini võitjate preemia reis. Käisime vaatamas Põhja-Hiiumaa vaatamisväärsusi ja Roograhus pitsat söömas. Õpetajana kaasas oli õp. Krista Rannast.
Pilt: Kairi Kokkota

Kasutaja Kairi Kokkota foto.

Tutipäev

9. klassi tutipäev 26. mail.
Pildistasid Grete ja Risto
Album

Orienteerumine

24.05.2017 Täna sai kogu Lauka koolipere proovida orienteerumist. Toimus RMK Hiiumaa orienteerumisneljapäevak. Rajameister oli Eda Tärk (Hiiumaa orienteerujate klubi liige)
Pildialbum

Emadepäevpidu

Reede õhtupoolikul oli koolis väga tore emadepäeva kontsert. Saalis oli kaetud kohvilaud. Pidulised said mängida mälumängu ja hiljem nautida laste ettevalmistatud moenäitust
Pildistasid Grete ja Risto
Album

Tubli, Grete!

Grete saavutas vabariiklikul inimeseõpetuse olümpiaadil 8. klasside arvestuses 2. koha.
Margit Kagadze:"Täna selgusid inimeseõpetuse vabariikliku olümpiaadi tulemused.
Hiidlastel läks väga hästi.
5 klassi arvestuses läks esimene kohta Aveliin Postile, kelle juhendajaks Ivi Teller Emmaste Põhikoolist.8 klassi arvestuses saavutas teise kohra Grete Kaljusaar õpetaja Ivika Lühi juhendamisel Lauka Põhikoolist.
Tulemusi vaata siit: http://inimeseopetaja.weebly.com/ "

2. ja 4. klass vabariiklikul kooliteatrite festivalil

06.05.2017 2. ja 4. klass on tagasi vabariiklikult kooliteatrite festivalilt Kolgast. Kahe päeva jooksul saime näha väga paljusid erinevaid ja ütlemata häid teatrietendusi. Lauka kooli lapsedki andsid endast parima. Meie näitetrupist Jaanika Valk ja Frida Pajo jäid oma esinemisega žüriile silma ning pälvisid eripreemia. Tänukirjal on kirjas " Parim sünkroonrääkijate duo, kaotamata karakterit."

Lauka Laululind 2017

Meie kooli lauljad lauluvõistlusel "Lauka laululind". 8-10 aastaste parim Jaanika Valk, 11-13 aastaste parim Raigo Rako, 14-16 aastaste parim Janeli Liivak. Publiku lemmik Mari-Leen Mänd ja Lauka Laululind- Jaanika Valk. Kõikide laste lauluõpetaja Helgi Kaibald. (Pilt: Katrin Laan)

Maakondlik õpilaskonverents

7. aprillil toimus Palade Loodushariduskeskuses järjekordne õpilaskonverents. Oma uurimis- ja loovtöid olid tutvustama tulnud õpilased Emmaste, Käina, Kärdla ja Palade koolist. Teemade ring oli lai ja tööd väga põnevad.
Meid esindasid Gerit, kes tutvustas eelmisel õppeaastal läbi viidud uurimistööd, mis puudutas koolikiusamist Lauka koolis. Grete töö teemaks on Abja Linavabrik. Aitäh tüdrukutele!
Peale õpilaste ettekandeid rääkis Aarne Tuule, kuidas metsas salajaste kaamerate ja mikrofonide abil lindude kohta infot kogutakse. Saime teada, et Hiiumaal elab ligi 10% kõikidest Eesti merikotkastest ja et eelmisel suvel oli saarel vähemalt üks edukas kassikaku pere.
Suur aitäh Palade Looduhariduskeskusele ja Karin Poolale, kes seda vahvat üritust veab! Järgmine aasta jälle ja tulge siis teiegi saare tublisid õpilasi kuulama.

Õppereis Tartusse ja Jõgevamaale 10-11 aprill

Hea lapsevanem

10 - 11 aprillil toimub õppesõit Jõgevamaale Jääajakeskusesse, kus toimuvad õppetunnid. Kik (Keskkonna Investeeringute Keskus) rahastas bussisõidu ja Jääajakeskuse külastuse.

Soovime lastele pakkuda veel Elistvere loomakeskuse, Ahhaa teaduskeskuse, ERM (Eesti Rahvamuuseumi) ja Ujula Aura külastust.

Ööbimine  Tartus Tamme hostelis. Seal õhtusöök ja hommikusöök.

Lõunasöögid koolis ja Jääajakeskuses.

Kulu -  piletid, giiditasu, ööbimine ja söök  60 Euri. Võimalus maksta märtsis pool, aprillis pool.

Loodame kõikide laste osavõttu. Palun teata klassijuhatajale oma lapse osavõtust.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT