Õppetöö jätkumine peale distantsõppe perioodi

08.05.2020

Lauka Põhikoolis kestab distantsõpe 26. maini.

• 27. mail ootame kooli neid, kellel on tekkinud raskusi distantsõppe läbimisega.

Õpilastele tehakse eraldi tunniplaan, koolipäev kestab kell 8.45-12.15.

Kontaktõppele määratud õpilasi teavitab klassijuhataja.

• Kontaktõppel olev õpilane tuleb kooli liinibussi või jalgrattaga. Lapsevanem korraldab transpordi.
  • Kui õpilane pole suutnud distantsõppel olles ainet läbida, kontaktõpe pole ka piisav, siis täiendav õppetöö toimub 19. juunini.
  • Distantsõppe edukalt läbinud õpilased jätkavad kodus erinevate loovtegevustega - liikumine, kunst, fotograafia, kokandus, lugemine.

Kooliaasta lõpetamine ja lõpuaktus

• Kooliaasta lõpetamine 9. juunil. Aastahinded ja tunnistused on e-koolis. Kui õpilasel on vaja tunnistust paberkandjal, siis palume ühendust võtta klassijuhatajaga.

• 9. klassi õpilased saavad lõputunnistused 13. juunil.

• Põhja-Eesti reis lükkub edasi septembri algusesse. Loodame, et selleks ajaks on viirus tagasi tõmbunud.

Päikest päevadesse ja püsige terved!